Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otázky a odpovědi

Goto down

Otázky a odpovědi Empty Otázky a odpovědi

Příspěvek pro Ardaren Wed Nov 12, 2014 4:58 pm

Takže, jelikož se mi na všechno nechce psát novej topic tak zde objasním myslím dost věcí. Budu sem psát zajímavé otázky či poznatky co mi byli položeny a odpovědi na ně. Otázky se mohou doplňovat jak se mě budete dále ptát.

Kde vlastně sakra hrajeme?
Baronství Rongen je v Mezmijském císařství. Jsme zrovna na tom nezajímavém kousku země které není ani blízko hranicím, ani blízko středu státu takže dokud baron odvádí daně dále tak se o nás nikdo moc nezajímá.

Co magie? Existuje?
Magie je tu dost OP. To nebudu zatajovat, průměrný mág se postaví před armádu o síle 10 000 mužů, ukáže na 10 z nich a řekne vy jste přežili. Také jsou mágové hrozně vzácní a rozhodně se nedají ani do rukou hráčům, ale ani nejspíše GMkám. Těžko říct, uvidí se jestli nějakou magii vůbec uvidíte za svůj život na tomhle serveru. Proč je magie tak vzácná? Kromě toho že se mágem rodí jen jeden z miliónu, tak se musí najít a vycvičit. První kouzla sesílají mágové v tak svých 40 až 50ti pokud začnou trénovat od svých 10ti let.

Je to fantasii? Elfové atd..?
Náš svět je fantasi, jen velice okleštěn. Většina takových věcí je neskutečně mocná a neskutečně vzácná. Vaše postavy by neměli ani snad vědět že něco jako elf či trpaslík existuje. Ale záleží stále na vás. Rozhodně je v životě neviděli.

Budeš nesmrtelnej za barona jako Nathas za svoje chary?
Tady prásknu že to psal Gwyn. Very Happy
Ne, nebudu. Když mě zabijete, tak mě zabijete. Mám přichystaného vladyku na Rpení, ovšem je otázka co ze zabití barona budete mít. Protože automaticky se nestáváte vy baronem v tu chvíli. Může přitáhnout jiná armáda, sousedního barona, císařova blablabla...

Jsi za barona hrozně OP!
Ano jsem, je to tím abych mohl ovládat aspekty hry z barona a nemusel kvůli tomu zakládat další char výše postaveného šlechtice co sem bude jezdit jednou za měsíc.

Proč zrovna baron? Proč nejsi sir jako my ostatní?
Protože mě politika nebaví. Můj ideální RP server je na míle vzdálený konceptu Empire. Server je založen čistě protože byl ohlas že by se tohle chtělo Rpit a vzhledem k tomu že já jsem tu hlavně za učením vývoje, tak jsem si vzal barona.

Co je a co není v této době?
Tohle je dost diskutabilní otázka. Když si s něčím nebudete jistý tak se radši obraťte na mě. Co vám mohu předem říct že ve hře není a ani nikdy nebude je střelný prach. Nemám ho rád.

Proč nedovolíš více lidí do rodu?
Myslím že na tuhle otázku známe všichni odpověď. Kromě toho že by bylo divné mít tolik hodností v zezačátku tak malé vesnici. Druhá odpověď je síla rodu. Každý char je dosti silný. Proto taky rod se 3 lidma dozačátku začíná s víc počátečníma bodama než rod se 4řma, ovšem ten pokud toho dobře využije ten menší rod dožene a předežene.
Poslední odpověď je popularismus. Každý jistě zná chvilky z Rp scény kdy je tahle frakce nejsilnější a po měsíci upadne do zapomění a hráči se přesunou do jiné protože ta je zrovna cool. Nemám to rád, nikdy jsem neměl.

Co historie a ostatní rody? Není toho krapek málo?
Ty kdo o Empiru ví od naprostého začátku vědí že předtím byli jen 3 body historie. Very Happy Rok 0, Bitva 4 národů a Dekret. Historie se rozrůstá dle mě a dle vás. Napište si nějakou bitvu či událost do rodu a pokud jí schválím tak se zapojí do historie. Jen prosím nezapomeňte že jen průzkumný oddíl má většinou okolo 5ti tisíc mužů.

Kdy se to spustí?
Až bude čas. Ideál jest za 2 měsíce cca. (psáno 12 listopadu 2014)
Měsíc na vývoj základního noggitu a měsíc na dodělání vašich vesnic dle vašich představ.
Ale nedávám proto žádné sliby. Nebude to top server s tím do toho ani nechoďte. Staty? Co to je? Spelly? Co to je...

Jak bude rychle plynout čas? A kdy budou přepočty?
To ukáže anketa.

Jak zabránit zneužívání GM commandů?
Moc to nejde, budu si vést pečlivé tabulky o vašich vojácích atd... a pravidelně je kontrolovat, to samé i screeny vašich vesnic. Ovšem věřím ve vaší čest nepodvádět a přijmout prohru (jak bláhové, vím). Za porušení nebude ban nejspíše, spíše velká nevýhoda pro váš rod (například vám vyhoří barák se vším všudy, tedy nezkazíte hru jen sobě, ale celému rodu a dost možná i vašim spojencům atd... a samozřejmě bude na fóru uvedeno kvůli komu se to stalo).

Daně? Really?
Ano. I farmer jako Ard musí být z něčeho živ. Svobodní občasné odvádí daně vám, vy mě, baron zase odvádí daně výše atd... atd... Je to systém který funguje už od začátku tohoto světa proto jsou šlechtici na něj zvyklí.

Já chci Rpit a ne farmit! Farmeři budou OP a budou mít ještě víc OP svého šampiona.
Farmení? Co to je? V Empiru se nebude dát farmit, všechny mobky budou bez lootu a vše bude smazáno. Proto když si někdo vloží nemalé peníze do šamióna tak to znamená asi že někde jinde ve své vesnici ubral.
Pokud nějaký rod bude mnohem lepší než vy tak asi děláte něco špatně, ale rozhodně v tom není to že farmí.
Ardaren
Ardaren
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 23. 10. 14
Location : Císařství

https://empire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Otázky a odpovědi Empty Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek pro Ardaren Thu Nov 13, 2014 7:59 pm

Pro ty co protestují proti magii...
Je to z jednoduchého důvodu. Magie NEBUDE dostupná nikomu. Ani hráčům ani zbylím GMkám. Baron NEBUDE mít mága nic. To jsem tam sice řekl, ale projistotu to opět říkám. Je to protože magii tam moc NECHCI! Ale je to stále fantas svět.
Ardaren
Ardaren
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 23. 10. 14
Location : Císařství

https://empire.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru